ילנה גלוזמן
מטפלת ומדריכה מוסמכת בטיפול זוגי ומשפחתי
madricha.png
המלצות

ברוכים הבאים לדף הבית שלי! שמי ילנה גלוזמן, מחברת הספר "משפחה אוהבת: המדריך ליצירת קרבה רגשית", 2019. אני מטפלת ומדריכה מוסמכת בטיפול זוגי ומשפחתי, מטפלת EMDR מוסמכת.

במידה ולאחרונה הנכם מרגישים בחוסר סיפוק, דכדוך וחרדה. הקשר עם בן/בת

זוגכם דועך לאיטו ומאכזב, ילדיכם אינם נשמעים לכם ולגבולות שאתם מציבים להם ואילו אתם חרדים למצבם הרגשי, לימודי, והחברתי ומצפים בכיליון עיניים שהסערה תחלוף ויחול שיפור מהותי ביחסיכם ותשתרר תמיכה והרמוניה בביתכם.

אני מבקשת מכם לא לקבל החלטות פזיזות, מתוך מצב של לחץ שהנכם שרויים בו

אלא להעיז ולתאם עמי פגישת טיפול ראשונה על מנת לקבל את כל העזרה שכל כך נחוצה לכם! לאחר נסיון שרכשתי ב-20 שנים אחרונות בעבודתי עם אלפי ילדים ומבוגרים אני מאמינה, שחייכם יכולים להשתנות ולהפוך למהנים, מספקים יותר ומלאי משמעות ותוכן. מזמינה אתכם להיכנס לרובריקות שונות של האתר כדי לקבל עליי יותר אינפורמציה על רקע לימודי והמקצועי שלי. אתם מוזמנים להתרשם מהתמחויותיי, לקרוא מאמרים שכתבתי, ולעיין בתשובות על שאלות הכי נפוצות של הפונים.  כמו כן, הנכם מוזמנים לעיין בתקציר של ספרי ואף לרכוש אותו בגרסתו הדיגיטלית.

לשאלות נוספות לפני תיאום פגישה כנסו ל "צור קשר".

סרטונים ביוטיוב
אודותיי

חשוב לי לציין מתוך ניסיוני האישי לאור כך שמשפחתי עברה טיפוליים משפחתיים במסגרות שונות וגם בית ספריות ולא נתקלתי באישה בעלת מידות כשלה ואף נהנו מכליה המקצועיים לאין שעור

הינכם מוזמנים לצפות בסרטוני היוטיוב שלי

לפני כ-20 שנה, סיימתי שני תארים אקדמיים: ראשון בפסיכולוגיה ושני בפסיכולוגיה חינוכית יישומית –ייעוץ חינוכי והתחלתי לעבוד 

 

  • c-facebook
  • Vkontakte Social Icon
  • Odnoklassniki Social Icon
  • c-twitter
  • c-googleplus